Rekonstrukce panelového bytu Praha

DESIGN INTERIÉRU

můj cíl byl jasný

Přetvořit starý panelákový byt na moderní bydlení

Oslovila mě mladá slečna s požadavkem kompletní rekonstrukce dvacet let starého panelákového bytu, který byl v původním stavu.

Začali jsme studií celého prostoru s 3D vizualizacemi, po ladění a schválení návrhů, jsme pracovali na projektové dokumentaci pro realizaci celého prostoru, začali jsme hledat konkrétní zařizovací předměty. Dále oslovili stavební firmu, podlaháře, truhláře, firmu pro zastínění oken. Začali jsme tvořit cenovou nabídku všech profesí a organizovat časový plán rekonstrukce. Tento proces byl velmi intenzivní a trval sedm měsíců, než jsme začali s přestavbou na místě.

Koupelna měla umakartové stěny, elektřina byla nedostačující, všude nerovné panely, staré dveře s kovovými zárubněmi. Změnili jsme mírně dispozice příček, probourali větší vchod mezi kuchyní a obývákem a mezi kuchyní a předsíní. Vybourali umakartové jádro a postavili novou koupelnu s toaletou, rozvedli po celém bytě novou elektřinu, rozvody vody a zavedli klimatizaci. Stěny celého bytu jsme nechali oškrábat a nově omítnout, vyměnili všechny dveře a podlahu. Teprve pak jsme mohli začít zařizovat prostor interiérovým vybavením. Za dva měsíce jsme slečně předávali její nový byt.
Už dlouho jsme plánovali kompletní rekonstrukci bytu, a jelikož jsme nevěděli, jak začít, rozhodli jsme se radši pro odbornou pomoc. S paní Fleischnerovou jsme se od začátku naladili na stejnou vlnu a návrhy nás opravdu mile překvapili. Samotnému projektu paní Fleischnerová věnovala dostatek času a realizace pak probíhala bez problémů. Veškeré obavy či pochybnos vyřešila a jsem ráda, že jsem jí věřila a poslouchala její rady. Oceňuji její osobní přístup i profesionalitu ve všech fázích projektu. Nedovedu si představit, jak bych to bez ní zvládala. Projekt domyslela do každičkého detailu a vyřešila i věci, které by mně ani nenapadli. Výsledek předčil má očekávání a ještě jednou děkuji, splnil se mi sen. 

Bára

a co váš projekt?

pojďme to probrat

domluvit si schůzku