‚‚Design, je to co vidím? Design je to co cítím!‘‘

‚‚Dům je jako tělo, vidí, ho každý, kdo projde okolo. Interiér je jako duše, vidí ho jen ten, koho pozvem dovnitř.‘‘

‚‚Design mě moc nezajímá, ale když si jdu koupit hrnek na kafe, vyberu si ten nejhezčí.‘‘

‚‚Předsíň je jako otevřená náruč, zve nás, láká svou krásou, a my chceme vejít.‘‘

‚‚Strohý design toalety, je nejlepší místo na odevzdání nepotřebného a vymyšlení převratného.‘‘

‚‚Bůh žije v detailu.‘‘

‚‚Kuchyně je překrásná pracovna na jídlo, uspokojení našeho smyslu chutě. Vše je při ruce, efektivní, vše funguje a je velkou podporu v tvoření neuvěřitelných lahodností.‘‘

‚‚Obývák je živá, proměnlivá bytost, někdy klidná, sama v sobě, jindy nabytá při setkání s přáteli a povětšinu poskytující pevné zázemí pro denní život.‘‘

‚‚Ložnice je lékař, prostor pro regeneraci, odpočinek, ponoření se do intimity.‘‘

kde domov můj ?
tady, na téhle modré planetě,
kde mohu být a dýchat, přeci

kde domov můj?
tady, v téhle kotlině,
kde jsou lesy, kopce a řeky, přeci

kde domov můj ?
tady, v tom městě stověžatém,
kde je spousta úžasu a krás, přeci

kde domov můj ?
tady, kde je klid, vášeň, naděje a víra,
v mém srdci, přeci

harmonie - klid - soulad

markéta fleischnerová

Chci, abyste se domů těšili

Mým úkolem je, aby se moji klienti cítili v interiéru bezpečně, sami sebou, aby v něm mohli tvořit, růst a zažívat chvíle plné lásky. 

Abych tento cíl mohla pro vás naplnit, nestačí mi být jen interiérová designérka. Jsem také certifikovaná koučka. Mám dar hluboké empatie, umím klást správné otázky a vidět věci komplexně a z nadhledu. 

Moje práce je také mým posláním. Hnacím motorem mi je radost a spokojenost mých klientů. Přála bych si zanechat stopu v duších mých klientů tím, že jim vytvořím prostor, který je podpoří v tom, aby byli sami sebou. Díky tomu cítím, že má moje práce smysl.

moje preference

moje designerské preference

kvALITA
KVANTITA
IMITACE
PŘÍRODNÍ
FUNKČNOST
DESIGN
UDRŽITELNOST
DOKONALOST
RUČNÍ PRÁCE
PREFABRIKA

více o mně

"Když člověk chce a jde si za svým, překoná všechny překážky. Můj úspěch nepřišel přes noc.  Říká se, že každý „overnight success“ trvá deset tisíc hodin práce. Vím, co to znamená a jsem nesmírně vděčná za všechny zkušenosti, které mě posílily a díky kterým jsem člověkem, jakým jsem. A nemůže se dočkat, kam mě můj život zavede dál. "

Zpět

SVÝM KLIENTŮM CHCI VYTVOŘIT 
TAKOVÝ MALÝ RÁJ NA ZEMI

Markéta Fleischnerová

Interiérový design může léčit, uzdravovat a dělat náš život šťastnějším. To, co nás obklopuje velmi ovlivňuje to, jak se cítíme, chováme a jaká děláme v životě rozhodnutí. 

Pro své klienty vytvářím harmonické interiéry podle pravidel Feng Shui, které je podporují a kultivují. "Ve starém interiéru jsem měla zavěšený boxovací pytel, v novém interiéru cvičím jógu", řekla jedna má klientka. To je pro mě krásné shrnutí, jak vás nový prostor může posunout v životě dál. 

Jak může mít interiér vliv na naše zdraví? Pokud nás obklopuje krásný a funkční prostor, který je s námi v souladu, stres se odplavuje a místo něj přichází pocit bezpečí a harmonie. 

Interiéry navrhuji tak, aby uspokojovaly všechny smysly. Nejen krásný design, ale také relaxační vůně, uklidňující hudba a materiály příjemné na dotek mají tu moc harmonizovat naší duši a tím i fyzický pocit v těle. 

Nedílnou součástí zdravého interiéru je také použití přírodních materiálů, které odpuzují prach, netvoří alergeny a nevylučují toxické látky. 


vytvářím harmonické

interiéry, které léčí

15 let

bohatých zkušeností

stovky

spokojených klientů

kompletní

interiéry od návrhu po realizaci

pro své klienty jsem

kompetentní a profesionální partner

Uvědomuji si plně odpovědnost, kterou já a můj tým neseme. Ráda bych vám na tomto místě sdělila, že se rozkrájíme pro vaši spokojenost a že máme skutečně velké zkušenosti, abychom odvedli tu nejlepší práci a zajistili pro vás ten nejlepší výsledek.

interiér tvořím kompletně - od návrhu a projektu až po realizaci

MÁM více než 15 LET PRAXE, bohaté zkušenosti A STOVKY SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

studovala jsem několik let u holandského mistra Gerarda van der geeesta

vystudovala jsem akreditovaný program koučinku u magdaleny vokáčové

vystudovala jsem akreditovaný program feng shui u jana šmikmátora

poznejte

můj úžasný tým

Thomas Zagdoun

Věřím v sílu kreativity a sdílení umu, který pomáhá lidem zlepšovat jejich prostředí, dosahovat cílů a cítit se dobře.
Studoval jsem architekturu v Paříži. Po letech zkušeností v Paříži a v Praze, kde jsem se zaměřil na udržitelný design, se mým hlavním cílem stalo zlepšení prostředí. Interiérový design je pro mě cestou, jak přidat do života harmonii, přičemž denně těžím z kreativity a empatie.

Lucia Široká

Práce interiérové designerky mě uchvátila poprvé před 15 lety. Na interiérovém designu miluji jeho tvárnost, možnosti a různorodost. Klienti mají odlišné sny a tím vznikají odlišné a originální interiéry. Zpracovávám technickou dokumentaci do puntíku a s nadšením hlídám průběh celé realizace. Mou největší odměnou je, když jsou naši klienti spokojení ve svém vysněném domově.

Dominik Koch

Design jako takový se stal za posledních několik let součástí mého života. Nikdy jsem se nebál nových výzev, a tak jsem se v roce 2018 rozhodl odjet do Velké Británie, kde jsem později získal bakalářský titul z interiérové architektury na univerzitě v Portsmouth. Design a obecně práce s lidmi mi přirostla k srdci a své zkušenosti jsme připraven aplikovat i při své práci na budoucích projektech.

Tereza Koucká

Markéta umí svým citlivým přístupem nahlédnout až do duše klienta. Umí naslouchat a dát pak takové návrhy, které s vámi naprosto souzní.

Radka, Sára, Vašek a Zoe

Sami jsme se přesvědčili, že i přes počáteční investici do designových služeb jsme naopak díky Vašim nápadům
ještě finance ušetřili, jelikož by nás taková řešení vůbec nenapadla.

rodina Tomicova

Markéta dokázala přesně vystihnout naše potřeby a styl. Plně jsem ji důvěřovala v její volbě výběru materiálu, barev apod. a neudělala jsem chybu. Výsledek její práce je opravdu krásný.

Roman

Byl jsem překvapený kreativním, přitom cenově dostupným, řešením a báječnou komunikací. Vše jsme průběžně konzultovali a s výsledkem jsem moc spokojen. Pro náš dům jsme si nemohli vybrat lépe.

články a rozhovory

moderní byt 1 2

BYDLENÍ IDNES 1 2 3 4

ROZHOVOR s janou pěknou

ROZHOVOR s lucie s.

interiéry  1

potkáme se osobně?

konzultace v ateliéru

domluvit si schůzku