‚‚Design, je to co vidím? Design je to co cítím!‘‘

‚‚Dům je jako tělo, vidí, ho každý, kdo projde okolo. Interiér je jako duše, vidí ho jen ten, koho pozvem dovnitř.‘‘

‚‚Design mě moc nezajímá, ale když si jdu koupit hrnek na kafe, vyberu si ten nejhezčí.‘‘

‚‚Předsíň je jako otevřená náruč, zve nás, láká svou krásou, a my chceme vejít.‘‘

‚‚Strohý design toalety, je nejlepší místo na odevzdání nepotřebného a vymyšlení převratného.‘‘

‚‚Bůh žije v detailu.‘‘

‚‚Kuchyně je překrásná pracovna na jídlo, uspokojení našeho smyslu chutě. Vše je při ruce, efektivní, vše funguje a je velkou podporu v tvoření neuvěřitelných lahodností.‘‘

‚‚Obývák je živá, proměnlivá bytost, někdy klidná, sama v sobě, jindy nabytá při setkání s přáteli a povětšinu poskytující pevné zázemí pro denní život.‘‘

‚‚Ložnice je lékař, prostor pro regeneraci, odpočinek, ponoření se do intimity.‘‘

kde domov můj ?
tady, na téhle modré planetě,
kde mohu být a dýchat, přeci

kde domov můj?
tady, v téhle kotlině,
kde jsou lesy, kopce a řeky, přeci

kde domov můj ?
tady, v tom městě stověžatém,
kde je spousta úžasu a krás, přeci

kde domov můj ?
tady, kde je klid, vášeň, naděje a víra,
v mém srdci, přeci

Komplexní služby

návrh interiéru - projektová dokumentace - realizace - dekoratérství - poradenství

1. Architektonická část

Originální řešení vašeho domova nebo místa pro podnikání začíná úvodní konzultací, nejlépe ve studiu. Zde probereme všechny vaše představy a přání. Také na místě zaměříme a zdigitalizujeme prostor. Na základě těchto informací obdržíte prvotní návrh - vizualizaci ve 3D grafickém programu. Uvidíte barevnost, bytové doplňky (osvětlení, zastínění oken) a bytové dekorace.  Poté společně vše doladíme k vaší naprosté spokojenosti. 

2. projektová část

Technická dokumentace navazuje na hotové vizualizace a rozpracovává je do hloubky.  Hlavním výstupem je plnohodnotný podklad pro realizaci stavební i nábytkové části. 

V této části projektu je zpracována podrobná výkresová dokumentace, jsou vybrány konkrétní zařizovací prvky a pracujeme s reálnými čísly. Vzájemně se usměrňujeme, a hledáme optimální řešení. 


3. realizace na klíč

4. dekoratérství

Pro váš interiér zajistíme harmonicky vyvážené dekorace, doplňky a umělecká díla. Šijeme záclony, závěsy a vytváříme jedinečné prvky, které podtrhnou atmosféru celého prostoru.

Pomůžeme vám projít procesem realizace interiéru tak, abyste si to užili. Váš projekt dokážeme kompletně zrealizovat na klíč. Součástí této služby je projektový management. Spolupracujeme s úžasnými truhláři, pokladáři podlah i malíři. 

Projekt na papíře řeší vše, co je jasně viditelné před realizací a před všemi zásahy do interiéru. Neodpoví ale na kolize, které náhle vzniknou nebo na invence, které vkládají do projektu třetí strany. Tyto problémy vyřešíme za vás a vy bez starostí obdržíte hotový interiér ve schválené podobě. 

Asset 1

Stáhněte si průvodce spolupráce s MF art

Chcete vědět, jak probíhá spolupráce a znát všechny detaily? Stáhněte si informačního průvodce do svého mobilu nebo počítače.

stáhnout

Děkuji za stažení

Váš soubor je zde

nejoblíbenější služba

Rychlodesign

Službu Rychlodesign si můžete představit jako poradenství a brainstorming na místě. Mám dar nacítit se do prostoru i do vás a navrhnout optimální řešení. Jde o společný kreativní proces, kde na jedné straně jsou vaše přání a potřeby, a na straně druhé mé zkušenosti a designerský pohled.

Prostor na místě zaměříme, díky čemuž dostanete návrhy hned do ruky. Vezmeme s sebou vzorníky, abyste si mohli materiály prohlédnout a osahat. Doporučíme vám také skvělé dodavatele. A navíc získáte cennou zkušenost tím, že nahlédnete do celého myšlenkového a tvůrčího procesu.

objednejte si konzultaci

Časté otázky

co když se mi výsledek nebude líbit?

do jaké míry můžu zasahovat do designu?

Předpokládám, že poté, co si prohlédnete mé portfolio, seznámíme se a projdeme společně všechny vaše přání a představy, získáte důvěru ke mně i k mé práci. Na druhou stranu pracujeme na vašem interiéru a vy do něj zasahovat můžete a samozřejmě i musíte. Vše je o diskuzi, které předchází vzájemná důvěra.

Jaký si mám připravit budget?

Výběr designera by neměl probíhat podle jeho ceny, ale podle charakteru, důvěry a komunikace mezi vámi. Tím, že využijete služeb interiérového designera, můžete ještě ušetřit, protože se vyvarujete chyb a získáte přístup ke zdrojům, ke kterým byste se jinak nedostali. Ceny jsou tak jedinečné, jak jedinečné jsou projekty klientů. Neváhejte si domluvit nezávaznou schůzku.

Můžu využít služeb mých dodavatelů?

Situace ve stavebnictví není ideální. Dlouhou dobu mi trvalo než jsem našla skutečně kvalitní a odpovědné profesionály, kteří odvedou perfektní práci. Pokud máte své ověřené dodavatele, není problém se s nimi domluvit. Podstupujete ale určité riziko a ručíte si za jejich výsledky sami. Pokud nespolupracujeme v rámci realizace na klíč, je možné využít služeb autorského dohledu. Zde provádíme technický dozor, konzultace a kontrolu dílčích prací tak, aby vše odpovídalo projektové dokumentaci. 

Pokud by se stalo, že se vám například vizualizace nebude líbit (zatím se to nestalo), domluvíme se, jak postupovat dál. Také máte nárok na vrácení části zálohy pro výstupy, které ještě nebyly zpracované nebo na ukončení spolupráce. Proč se ještě takový případ nestal? Protože než začneme cokoli navrhovat, důkladně se vás vyptám, vyslechnu a navnímám jak vás, tak daný prostor. Poté následně spolupracujeme, takže je riziko vaší nespokojenosti opravdu minimální.

Poradenství

Máte půdorysy a potřebujete poradit směr, kterým se vydat? Pojďme se setkat ve studiu. Můžete si prohlédnout a osahat vzorníky materiálů nebo si nechat doporučit dodavatele. Tuto schůzku je možné absolvovat také s vaším architektem.

poradenství ohledně stylu a atmosféry

technické a dispoziční poradenství 

kontakt na ty nejlepší dodavatele

domluvte si schůzku