Zenový interiér

DESIGN INTERIÉRU

DOCK MARINE BOULEVARD

Zenové prostředí pro mladý pár a tři kočky

Mladý pár a kocouři, to jsou obyvatelé tohoto bytu. Čekali nás návrhy i s realizací, celý proces běžel velmi příjemně a hladce. Zadání bylo vytvořit moderní, ale zárověň útulné řešení pro pár a jejich tři kočky. Zařizovali jsme celý byt na klíč. Největší výzvou bylo zařízení terasy, která je orietovaná na jihozápad. Navrhla jsem velké květináče, do kterých na podzim zahradníci zasadí stromy. K tomu jsem přidala několik košů, které jsou doplňkem - další výsadba v nich zpříjemní ovzduší a zkrášlí celý výhled i sezení na terase. Majitelé na ní tráví celý rok. Velké květináče jsou vyrobeny na zakázku tak, aby v nich rostliny přežily náročné venkovní podmínky. Do všech nádob je zavedena závlaha.

Byt je celý tvořený do přírodních tónů. Velká okna stíní velkoformátové rolety ovládané přes mobil. V šatně je vyřešen každý centimetr prostoru, ve skříni je i výsuvný věšák na prádlo, které se nedá sušit v sušiččce. Dále je v šatně umístěn kosmetický stolek se zrcadlem, obojí jsem navrhla jako originální kousky a nechala je vyrobit na zakázku.

V předsíni vévodí velké kulaté zrcadlo s hnědým nádechem, to natolik zaujme, že si nevšimnete skříní, které skrývají pračku se sušičkou, koš na prádlo, kočičí toaletu a další prostory pro uskladnění dalších věcí, jakou jsou vysavače, kufry atd.

Dalším výrazným prvkem v bytě jsou kočičí stromy které jsou zázemím pro tři kocoury. Ty jsou mezi kuchyní a obývacím pokojem. Na vše je dost místa i na pracovní kout v obývacím pokoji, který plynule navazuje na TV stolek.

a co váš projekt?

pojďme to probrat

domluvit si schůzku