Rodinný dům Dolní Břežany

DESIGN INTERIÉRU

můj cíl byl jasný

Vytvořit bydlení s moderním duchem a dotekem přírody

Svým klientům chci vytvořit takový malý ráj na zemi. Chci, aby se domů těšili, aby se cítili v interiéru bezpečně, sami sebou, aby v něm mohli odpočívat, tvořit, růst a zažívat chvíle plné lásky. V této realizaci mě oslovila majitelka domu na okraji Prahy. Líbilo se jim mé studio MF art, které je tvořeno v příjemných světlých tónech, ale i v barvách klidných zemitých. Zaujalo je také použití přírodních materiálů a detailů. Úkol byl jasný.

Prosto jsem ladila do přírodních materiálů se světlými tóny. Vznikla tu čtecí zóna s výhledem do zahrady, prostor na hraní pro dceru, relaxační prostor, nechybí ani knihovna... Zvětšila kuchyň a našlo se tu místo také pro magnetickou tabuli.

Celou realizaci jsem si velmi užila a držela jsem se dispozičního řešení, které bylo dané, proto jsem se snažila ovlivnit to, co bylo možné s přiměřenými finančními nároky majitelů.

Byla jsem ze zakázky velmi nadšená. Majitelé byli pozitivně naladěni a nakloněni barevném konceptu, dokonce měli odvahu a souhlasili i s bíle voskovanou dubovou podlahou.

"Sami jsme se přesvědčili, že i přes počáteční investici do designových služeb jsme naopak díky Vašim nápadům ještě finance ušetřili, jelikož by nás taková řešení vůbec nenapadla."

Radka a Vašek

a co váš projekt?

pojďme to probrat

domluvit si schůzku