Byt s duší přírody

Design interiéru

můj cíl byl jasný

Výsledek pro mě bude obrovskou radostí

Majitelka tohoto bytu mě na začátku přizvala do proměny svého bydlení v panelákovém bytě a chtěla vyměnit ostrůvek kuchyně. Po diskusi o požadavcích na další žití a využití prostoru se nakonec majitelka rozhodla pro větší rekonstrukci. Změnil se celý obývací pokoj propojený s kuchyní, ložnice a majitelka se rozhodla pro svůj vlastní pokojík.

Zrekonstruovali a natřeli bílým olejem dřevěnou podlahu, navrhli novou dispozici kuchyně a obýváku, ložnice a pokoje pro paní domu.
 
Zde jsem dělala rekonstrukci na klíč. Kupodivu nás v tomto projektu nečekala žádná velká překvapení a vše šlo celkem hladce. Organizovala jsem podlaháře, instalatéra, elektrikáře, tapetáře, malíře, koordinovala práce a dohlížela na kvalitu provedení. Objednávala zařizovací předměty, kontrolovala termíny dodání a zařizoval dovezení na místo. Jako třešíňkou na dortu bylo dekorování, které ladím nakonec, spousta dekorací je z našeho studia, ale i od jiných dodavatelů. Krásný výsledek je pro mě obrovskou radostí, nakonec majitelka při předání bytu byla dojatá, spokojená a nakonec nám svěřila rekonstrukci dalšího prostoru.
a co váš projekt?

pojďme to probrat

domluvit si schůzku