Byt podle Feng Shui

DESIGN INTERIÉRU

můj cíl byl jasný

Vytvořit bydlení v harmonickém stylu s přírodními prvky

Tato spolupráce byla rychlá. Majitelka bytu Martina, mi řekla svá přání, mít bydlení v harmonickém stylu s přírodními prvky, a také, že za měsíc se musí stěhovat. Byla to rychlovka. V předsíni a v ložnici jsem nechala položit novou podlahu, v obýváku zrenovovat parkety. V celém bytě omítnout zdi, natřít okna a dveře. Už po této změně byt vypadal krásně a čistě.

Dohodly jsme se tak, že nebudu tvořit 3D návrhy a vizualizace. Jediné co jsme nakreslila byl půdorys, abychom znaly ergonomii prostoru a věděly jak velké zařizovací předměty pořídit. Také jsem udělala změnu v ložnici, kde jsem vytvořila šatnu a za ní prostor pro spaní. Jelikož jsme pospíchaly na realizaci, zašly jsme rovnou do obchodů, které jsem vybrala jako finální, kde jsme pořídily nábytek. Nakoupily tapety a barvy na zdi. Zajistila jsem malíře a tapetáře a k tomu jednoho domácího kutila, který sestavil skříně, namontoval do skříní vypínače, zabudoval osvětlení a upravil hloubku jedné skříně.

Vše nám vyšlo tak jak jsme plánovaly, do měsíce Martina bydlela. Teď má v ložnici provizorní čelo, které jsem vytvořila z napnutého plátna na rámy, aplikovala dekor. Vedle lůžka stojí provizorní noční stolky ze špalků, které jsem koupila na pile, nastříkala je na bílo a podbila je nízkými nožkami. Do ložnice, pak podle mé původní představy přijde čelo ve tvaru listu Ginko biloby. Jediné na co Martina musela čekat byl pracovní stolek ve tvaru ledviny, ten se vyráběl u truhláře.
a co váš projekt?

pojďme to probrat

domluvit si schůzku